Agility:
Sindi, Pärnu, 12.01.2013
Kohtunii: Marje Piiroja, Pärnu Tulemus: II koht Sindi, Pärnu 08.12.2012
Kohtunik: Stefi Praakli, Tartu Tulemus: II koht Maria Tallid, Pärnumaa 14.07.2012
Kohtunik: Willem-Alexander Keldersi, Holland Tulemus: DSQ |
Sõnakuulelikus:
Alg-klass
Pärnu 26.09.2010
Kohtunik: S. Zolotnikova, Eesti Tulemus: III järk , II koht Muraste 11.09.2010
Kohtunik: K. Koor, Eesti Tulemus: III järk, VI koht Tallinn 12.03.2010
Kohtunik: K. Poutanen, Soome Tulemus: III järk, III koht Pärnu 04.10.2009
Kohtunik: A. Oks, Eesti Tulemus: III järk, III koht Pärnu 24.04.2009
Kohtunik: E. Ader, Eesti Tulemus: I järk, II koht Rahula 07.02.2009
Kohtunik: K. Koor, Eesti Tulemus: III järk, VIII koht |
Luitekross 2011
Luitemaa looduskaitseala, Rannametsa küla, Pärnu maakond Distants 5 km ajaga 43:38 min Jooksja Ülle Pae Tulemus: II koht |
BH - ühiskonnakõlbulikkuse test
Pärnu 02.06.2012 Kohtunik: Urve Lageda, Eesti Tulemus: läbitud! AD - vastupidavuse test
Varbola 29.05.2010 20 km rattakõrval jooksmist Kohtunik:H Eller, Saksamaa Tulemus: läbitud! |
Talvekarikas 2010,
Suusavedu
Tori 07.03.2010
Distants 4,2 km ajaga 19.06 min
Tulemus: VIIII koht
Veosprint
Tori 07.03.2010
Distants 100m ajaga 1.35 min
Tulemus: VI koht
Suusavedu
Tori 07.03.2010
Distants 4,2 km ajaga 19.06 min
Tulemus: VIIII koht
Veosprint
Tori 07.03.2010
Distants 100m ajaga 1.35 min
Tulemus: VI koht
Händerlus
04.07.2010 Eesti händlerite klubi II erinäitus
Vanuseklass: Senior händler, Ülle Pae
Kohtunik: Astrid Lundava
Tulemus: III koht
Vanuseklass: Junior händler 10-13a algajad, Daisy Pae
Kohtunik: Astrid Lundava
Tulemus: III koht
18.09.2011 Eesti händlerite III erinäitus
Vanuseklass: 14-17a algajad, Daisy Pae
Kohtunik: Hanna-Maria Zeilanova
Tulemus: II koht
04.07.2010 Eesti händlerite klubi II erinäitus
Vanuseklass: Senior händler, Ülle Pae
Kohtunik: Astrid Lundava
Tulemus: III koht
Vanuseklass: Junior händler 10-13a algajad, Daisy Pae
Kohtunik: Astrid Lundava
Tulemus: III koht
18.09.2011 Eesti händlerite III erinäitus
Vanuseklass: 14-17a algajad, Daisy Pae
Kohtunik: Hanna-Maria Zeilanova
Tulemus: II koht